Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie po pożyczkę?

Zgłoś nadużycie #1 16 marca 2017, 18:50

marle6ka Obieram ziemniaki
Interesuje was bardzo szybka pożyczka ? Zastanawiacie się gdzie lepiej w dzisiejszych czasach się udać, do banku czy do chwilówek, można sprawdzić ranking kredytów ? Według mnie alternatywą dla tych opcji są takie firmy jak Aasa Polska! Sprawdzona i rzetelna firma na rynku w Polsce, kredyt gotówkowy online z decyzją o przyznaniu nawet do 15 min ! Bez jakichkolwiek ukrytych kosztów czy dyskrecji, bo możemy wysłać czek Giro tak, że komornik nie wie... Są atrakcyjniejsi od pożyczek chwilowych dużo lepsza oferta i mniejsze oprocentowanie ! Dzięki nim pojechałam na wymarzone wczasy w Polskie góry !

Zgłoś nadużycie #2 29 marca 2017, 18:51

lubiecie Stoję na zmywaku
No tak. To jest przecież oczywiste.

Zgłoś nadużycie #3 7 kwietnia 2017, 18:56

klaudia87 Stoję na zmywaku
Szczerze powiedziawszy, pospiech w takiej sytuacji nie jest zbyt dobry. Czesto w umowach potrafia byc jakies dziwne kruczki i mozna sie niezle wkopac. Sytuacja nie jest tak klarowna gdy np. nie mamy umowy o prace tylko opieramy swoje dziala o umowe zlecenie/dzielo. Moja znajoma jakis czas temu to przerabiala, gdyz potrzebowala troche pieniedzy na niespodziewany wydatek. Z tego co wspominala wszystkiego co trzeba wiedziec dowiedziala sie z tego wpisu https://www.wonga.pl/pozyczka-przy-umowie-zlecenie-i-umowie-o-dzielo Oczywiscie warto miec pewnosc, ze damy rade splacic na czas wszelkie zobowiazania, bo wiadomo nikt nam nie podaruje pozyczonych pieniedzy.

Zgłoś nadużycie #4 17 kwietnia 2017, 23:23

mammamia Stoję na zmywaku
Wszystko zależy od potrzeb. Myślałem, że to jasne.

Zgłoś nadużycie #5 24 maja 2017, 8:53

Losmich Stoję na zmywaku
Po pożyczkę najlepiej udać się do rodziny. Wiecie dlaczego? Rodzina nie naliczy odsetek.
Przypominali postacie z ucieleśnionego koszmaru, brakowało im tylko aktu zgonu, aby można było ich oficjalnie uznać za zombie.

Zgłoś nadużycie #6 27 maja 2017, 16:08

lingmulf Stoję na zmywaku
Pożyczka na wycieczkę? Po co tak się stresować?

Zgłoś nadużycie #7 30 maja 2017, 13:24

Jonua Stoję na zmywaku
Rodzina nie naliczy odsetek ale w razie problemu będzie wiele innych nieprzyejmnośc. A spróbuj tylko nie oddać na czas.. Z rodziną najlepiej tylko na zdjęciach ;)

Zgłoś nadużycie #8 19 czerwca 2017, 0:28

Herold Stoję na zmywaku
nie masz rodziny znajomych? to lepszy sposób
Masz pojęcie jak ponętnie teraz wyglądasz?

Zgłoś nadużycie #9 20 czerwca 2017, 14:24

torej77 Stoję na zmywaku
może najlepiej do rodziny? brak oprocentowania ;)
Miłości nie da się zdefiniować,ale ona jest czymś najwspanialszym na świecie.Trzeba ją czuć.

Zgłoś nadużycie #10 25 czerwca 2017, 20:29

Mamute Stoję na zmywaku
Moim zdaniem warto też poszukać w różnych rankingach w Internecie. Np. na http://www.pozabanki.com.pl/firmy-pozyczkowe/
Czy mogę wejść?