Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Fototapeta w kuchni

Zgłoś nadużycie #1 21 września 2016, 5:07

barteczek Stoję na zmywaku
Ja mam fototapety kuchenne z tego sklepu i serio wygląda to super. Jak w restauracji. Najlepiej wziąć na fizelinie lub dodać szkło. A wy jak uważacie? Dalej stare kafelki? :)

Zgłoś nadużycie #2 22 września 2016, 19:06

bennekkk Stoję na zmywaku
A może by tak zamiast fototapety, dać pokojowi więcej światłą i zamontować nowoczesne okna ? Jeśli tak to lepszej oferty niż Okna Trzyszybowe nie znajdziecie nigdzie, poczytajcie na tym portalu firmy Internorm, o tych oknach, świetny wybór, pełna nowoczesna funkcjonalność !

Zgłoś nadużycie #3 31 stycznia 2017, 16:37

artu003 Stoję na zmywaku
Szukacie do swojej kuchni ładnych fototapet ? Jeśli tak to zobacz koniecznie na ofertę DEKOWIZJA ta firma oferuje niesamowite Fototapety najwyższej jakości. Bardzo duży wybór, świetna jakość fototapet do waszej dyspozycji !

Zgłoś nadużycie #4 28 sierpnia 2017, 10:35

Molenda Stoję na zmywaku
Nie mam nic przeciwko fototapetom, ale w kuchni to tak średnio by mi odpowiadało.

Zgłoś nadużycie #5 27 września 2017, 12:25

Melvit Stoję na zmywaku
Moim zdaniem w kuchni o wiele lepiej sprawdzą się płytki lub specjalnie dobrane farby na ścianach. Fototapeta w warunkach kuchennych - czyli wilgoci, zmian temperatur itp. może zniszczyć się przedwcześnie, a z kolei to narazi nas na dodatkowe koszty. Płytki czy zmywalne farby wyróżniają się tym, że możemy bez problemu i w bardzo prosty sposób je odświeżyć używając w zasadzie tylko wilgotnej szmatki.
Oczywiście ostateczna decyzja zawsze należy do właściciela kuchni :)

Zgłoś nadużycie #6 27 września 2017, 14:29

halina52 Kuchmistrz
Zgadzam się z wypowiedzią Melvit.