Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Fartuch kuchenny

Zgłoś nadużycie #11 3 grudnia 2015, 13:48

roland Stoję na zmywaku
Dla mnie bardzo ważną rolę odgrywa wygoda. A potem liczy się wygląd. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić http://firmoweciuchy.pl/produkty/gastronomia/kitle-kurtki-kucharskie. Nie dość że fajnie się piorą to jeszcze dobrze leżą, Więc jeśli dziewczęta macie podobnie jak ja zachęcam do zobaczenia asortymentu.

Zgłoś nadużycie #12 7 grudnia 2015, 11:40

Mobilna1111 Stoję na zmywaku
Dobry fartuch to podstawa
------------------------------------
jak schudnąć w miesiąc vita slim proactive

Zgłoś nadużycie #13 10 grudnia 2015, 13:26

pokrzywka Stoję na zmywaku
ja mam taki kelnerski i świetnie się sprawdza

benzacne opinie
karnityna

Zgłoś nadużycie #14 21 stycznia 2016, 11:07

mikaa Stoję na zmywaku
Ja mam jeden z IKEI ale jest trochę za duży, a ogólnie podobają mi się fartuchy kuchenne takie trochę w stylu retro. Coś mniej więcej jak tutaj w takim angielskim stylu vintage.

Zgłoś nadużycie #15 26 stycznia 2016, 22:21

Santi Stoję na zmywaku
Ja tez w kuchni używam zapaski "kelnerskiej" przy gotowaniu czy pieczeniu notorycznie wycieram brudne ręce. I żeby oszczędzić spodnie wkładam właśnie zapaske

Zgłoś nadużycie #16 6 lutego 2016, 13:22

halina52 Kuchmistrz
Teraz jest dużo ładnych fasonów fartuszków , kto lubi ma w czym wybierać
;)

Zgłoś nadużycie #17 14 marca 2016, 15:22

popi09 Stoję na zmywaku
ja kupiłam w Ikea, jest piękny ale niestety jest na mnie dużo za duży, dlatego ostrzegam - przy wzroście 158 cm fartuch sięga za kolana
Profesjonalne meble laboratoryjne

Zgłoś nadużycie #18 15 marca 2016, 18:07

Monia95 Stoję na zmywaku
Zdecydowanie polecam fartuszki z Empiku. Fartuch nie dość, że jest wygodny (fajny fason) to jeszcze jest zabawny i robi prawdziwy szał w kuchni ;-)
A jak będziecie szukać przepisów na wypadanie włosów, to zajrzyjcie na e-wypadaniewlosow.pl

Zgłoś nadużycie #19 6 lipca 2017, 10:45

decoarty Stoję na zmywaku
Ja też używam fartuszków, szczególnie zaraz po powrocie do domu jak trzeba coś na szybko ugotować a jestem jeszcze w eleganckim ubraniu ;)
http://decoarty.pl sklep z wyposażeniem wnętrz, akcesoria łazienkowe, pościel satynowa.

Zgłoś nadużycie #20 19 lipca 2017, 9:42

Lurua Stoję na zmywaku
Ja nie korzystam z fartuszków. Nie czuję takiej potrzeby, zazwyczaj jak eksperymentuję w kuchni stoję w wygodnym dresiku :)