Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Fartuch kuchenny

Zgłoś nadużycie #1 12 października 2012, 15:52

vicky0019 Stoję na zmywaku
Nie widziałam, aby ktoś o tym pisała, więc pozwolę sobie dodać kolejne - według mnie niezbędne wyposażenie kuchnii, jakim jest fartuch kuchenny. Osobiście nie wyobrażam sobie gotowania czy pieczenia ciasta bez fartucha. A jak jest u was? Ostatnio wogóle zauważyła, że panuje moda na "stylowe fartuszki" rodem od hollywodzkich gwiazd - znalazłam nawet fajną stronę w internecie, gdzie takie fartuszki sprzedają http://ilookandcook.pl/ - niesamowite, że w Polsce można dostać fartuchy Bree z Gotowych na Wszystko :) No, ale można i to oryginalne fartuchy marki Jessie Steele hehe. Przyznam, że sama się skusiłam na taki fartuszek i mąż w końcu stwierdził, iż fartuchy są okej, wcześniej mówił, że wyglądam jak babcia :) No, a wracają do rzeczy - dlaczego uważam fartuch za niezbędne wyposażenie kuchnii - dlatego, że dzięki niemu uniknęłam zniszczenia wielu fajnych ubrań : ) A po drugie mając na sobie fartuch kuchenny czuję się jak prawdziwy MasterChef, choć do niego mi wiele brakuje. A co wy myślicie na temat fartuchów? Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)

Zgłoś nadużycie #2 13 października 2012, 19:11

halina52 Kuchmistrz
Ja nigdy nie lubiłam fartuszków kuchennych i nie lubię . Nigdy nie zakładam do gotowania ani pieczenia. Chociaż mam w domu parę fartuchów , które wygrałam w konkursach , nie używam ich hehe.

Zgłoś nadużycie #3 15 października 2012, 9:02

Izaa Kucharz
i ja również nie używam ;)

Zgłoś nadużycie #4 16 października 2012, 0:23

Kayenn Kucharz
Ja tez nie uzywam fartuchow, choc gdzies tam w szafie jakies sa. A do gotowania po prostu ubieram jakies domowe ciuszki, ktorych nie zal gdy sie zaplamia. Zreszta.... istnieja przeciez odplamiacze :D
Smacznego :) ))

Zgłoś nadużycie #5 17 października 2012, 11:23

Orzeszek Stoję na zmywaku
Ja używam fartucha, kupiłam sobie taki normalny: http://www.graciarnianowoczesna.pl/pl/p/Agatha-bawelniany-fartuch/1450 Powiem Wam, że jest przydatny, bo człowiek nie wychodzi z kuchni pochlapany. Wiadomo, że jak się gotuje to nawet jak się uważa to coś tam chlapnie i człowiek wygląda brudny.

Zgłoś nadużycie #6 31 grudnia 2013, 16:35

muminka24 Stoję na zmywaku
Mi się podobają te jacarskie fartuchy
Packshoty

Zgłoś nadużycie #7 21 listopada 2014, 0:33

Anna38 Stoję na zmywaku
Od kilku lat pracuję w restauracji jako kucharz i już chyba z przyzwyczajenia zakładam fartuch, kiedy tylko nóż znajdzie się w zasięgu mojego wzroku :) . Różnica między gotowaniem w domu a w restauracji jest jednak taka, że w swojej kuchence mogę sobie chodzić w zielonym fartuszku, natomiast w tym drugim przypadku obowiązkowo muszę mieć na sobie specjalistyczną odzież, która to spełnia wszelkie wymogi dotyczę normy HACCP i chodzę w "mundurku" pochodzącym stąd- http://kitle.pl/odziez-robocza-kitle/odziez-dla-przemyslu-haccp/ Bardzo wygodna i funkcjonalna odzież. :)

Zgłoś nadużycie #8 22 listopada 2014, 15:05

halina52 Kuchmistrz
Anna38 Twój post to reklama odzieży ochronnej ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #9 25 grudnia 2014, 13:03

kolczyczek Stoję na zmywaku
haha na to wygląda :)

Zgłoś nadużycie #10 5 lutego 2015, 13:30

Malineka Stoję na zmywaku
Witam,

naprawdę przepiękne są fartuchy kuchenne. Ja używam i lubię je, gdyż należę do tych osób, które chcąc nie chcąc wybrudzą się w kuchni podczas pieczenia czy gotowania. Ciekawy fartuch może stanowić również dodatek do ubioru, jeżeli gotujemy dla oczekujących osób.