Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

dieta w ciąży

Zgłoś nadużycie #21 30 września 2017, 15:01

ciullaq37 Stoję na zmywaku
Cześć wszystkim.
A czy znacie może jakieś domowe sposoby na kaszel, katar i ogólne przeziębienie, które można z powodzeniem stosować w trakcie ciąży? Ja właśnie poszukuję czegoś naprawdę sensownego, bezpiecznego i sprawdzonego. Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze tematycznym. Znalazłam coś takiego tu http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-oddechowy/jakie-sa-domowe-sposoby-na-suchy-kas... ale może znacie jeszcze coś wartego uwagi? Z góry wielkie dzięki za sugestie.
Skoro kłopoty pojawiają się wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy, to może należy się ich spodziewać przez cały czas.

Zgłoś nadużycie #22 6 października 2017, 14:30

kluska Stoję na zmywaku
ciąża nie choroba :)
Grunt to smaczne jedzonko :)

Zgłoś nadużycie #23 20 sierpnia 2018, 16:22

marko565 Lepię pierogi
Kilkanaście lat temu zrobiłem sobie tatuaż, który teraz chce usunąć. Długo szukałem dobrej oferty, az w koncu mój kuzyn podesłał mi strone https://klinikamurano.com/oferta_usuwanie-zmian-skornych_212.html , gdzie specjalizują sie m.in. w usuwaniu tatuaży i maja bardzo pozytywną opinię.

Zgłoś nadużycie #24 24 września 2018, 11:57

marcroa Stoję na zmywaku
Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Z całą pewnością jest tam odpowiedź na te problemy.
Nie szukaj szczęścia tam gdzie je straciłaś.

Zgłoś nadużycie #25 31 maja 2019, 11:19

marle6ka Podaję przyprawy
Polecam jak już w temacie niemowląt jestesmy doczytać o odpowiednim żywieniu takiego dziecka. Rodzice popelniają coraz więcej błedów i szkodzą dziwciom. Biało w diecie dziecka (ale i dorosłego także) jest bardzo ważne. I wcale nie musi ono pochodzić z mięsa! Obecnie mięso jest naszpikowane antybiotykami i konserwantami, to nic dobrego jeśli karmimy nim dziecko. Coraz więcej osób przechodzi na wegetarianizm i bazuje na białku roślinnym, typu warzywa strączkowe. I takie dzieci maja się bardzo dobrze i są zdrowe. Natomiast jeśli koniecznie nie chcesz rezygnować z mięsa to kupuj ekologiczne mięso i jajka od szczęśliwych kur z wolnego wybiegu. Więcej info tutaj: https://www.zdrowyportal.org/9868/bialko-w-diecie-dziecka-znaczenie-dla-organizm...

Zgłoś nadużycie #26 6 czerwca 2019, 18:07

mario1976 Stoję na zmywaku
Ja zawsze pytam się kogoś kto się na tym zna. Jak nie masz kogoś takiego to szukaj w necie.

Zgłoś nadużycie #27 27 sierpnia 2020, 11:32

Tymoteusz1 Lepię pierogi
Oczywiście, że tak. Przecież to, co jecie, ma wpływ na dziecko. Jeśli już po narodzinach, maluch będzie miał zaparcia, to powinniście wiedzieć, jak sobie z nimi poradzić. W https://www.medme.pl/artykuly/zatwardzenie-u-dziecka-niemowlaka-co-na-zatwardzen... macie świetnie opisane, co zadziała najszybciej przy takim problemie. To ważna rzecz.

Zgłoś nadużycie #28 29 sierpnia 2020, 8:35

igus2255 Stoję na zmywaku
Myślę, że w ciąży nie ma żadnej diety. Trzeba jeść zdrowo, unikać np surowego mięsa, ale poza tym można jeść wszystko. Najważniejsze jest to, aby jedzenie dostarczało wszystkich witamin i minerałów.
opieka nad dziećmi

Zgłoś nadużycie #29 22 września 2020, 15:15

marchewaa87 Stoję na zmywaku
Ja w ciąży miałam dietę cukrzycową, z powodu cukrzycy ciążowej. Nie mogłam jeść określonych produktów, ale dla dziecka zrobiłabym wszystko.
Listrzy przypodłogowe

Zgłoś nadużycie #30 18 listopada 2020, 13:12

panbibu Podaję przyprawy
W ciąży to z reguły nie ma po co trzymać jakieś diety. Bo jednak w tym momencie najważniejsze jest nasze maleństwo. Ale ja zastanawiam się nad jednym. Otóż jakie objawy ciąży miałyście? Bo nie jestem tak do końca pewna czy jestem w ciąży czy też nie. Bo testy także wyszły różnie