Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

dieta makaronowa??

Zgłoś nadużycie #11 11 października 2017, 18:57

aniulastoch Stoję na zmywaku
Taka dieta makaronowa to świetna sprawa !
Similar sites

Zgłoś nadużycie #12 13 kwietnia 2018, 19:45

Milka54 Młodszy kucharz

Milka54 napisał(a)

Jestem przeciwniczką takiego typu diet. Trzeba po prostu racjonalnie się odżywiać, czyli jeść dużo warzyw, owoców, chude mięso i ryby, unikać tłuszczów i cukru, ale bez przesady. Dla mnie dzień bez małego słodkiego "co nieco" jest dniem straconym. Uwielbiam też makaron. Jest bogaty w witaminy z grupy B, które korzystnie wpływają na prawidłową pracę serca i układu nerwowego oraz witaminę PP, która poprawia metabolizm a także stan skóry i włosów. Kupuj makaron z pszenicy durum i gotuj go "al dente", ponieważ tak ugotowany na długo zaspokaja głód. No i jak już wcześniej było powiedziane, jedz małe porcje co najmniej 5 razy dziennie a makaron przyrządzaj z oliwą, warzywami, mięsem z kurczaka i ziołami: bazylią, pietruszką. Na zdrowie.

Minęło trochę czasu, od kiedy napisałam ten post. Dowiedziałam się nowych rzeczy, które stosuję i dzięki temu moja waga stoi w miejscu a nawet trochę się obniżyła. Należy jeść wtedy, gdy się jest głodnym i wtedy najeść się do syta. W moim przypadku jest to 3 razy dziennie. Miedzy posiłkami pić wodę. Nie należy unikać tłuszczu, bo on sprawia, że długo czujemy się najedzeni, jego nadmiar organizm wydali jedyną możliwą drogą. Tyje się od węglowodanów, które organizm wykorzystuje w 100%. Jeśli ich nie spalimy, odłożą się w postaci tłuszczu w naszym ciele. Ograniczyłam tylko pieczywo i cukier. Nie jem żadnego białego pieczywa, żadnych gotowych słodyczy oprócz gorzkiej czekolady. Czasami jem makaron i kluski, codziennie deser lub upieczone przez siebie ciasto z małą ilością cukru. I duuużo warzyw surowych lub gotowanych.
Milka54

Zgłoś nadużycie #13 28 sierpnia 2018, 19:57

Tarolona Stoję na zmywaku
Wielkie dzięki za ciekawe i intrygujące informacje. Sądzę, że mi się one przydadzą :)
Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.