Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

dania z grilla

Zgłoś nadużycie #31 24 kwietnia 2017, 13:17

Filandropires Obieram ziemniaki
Jeśli chodzi o grillowanie, to polecam poczytać tutaj ten artykuł : https://blog.edomator.pl/2017/04/18/jak-przygotowac-sie-do-sezonu-grillowego/ jak przygotować się do sezonu grillowego. Na pewno znajdziecie wiele ciekawych inspiracji i przepisów , sam na pewno skorzystam , niedługo majówka , weekend grillowania:d

Zgłoś nadużycie #32 25 kwietnia 2017, 16:42

stolarniafolwar Stoję na zmywaku
Wszystkim smakoszom grilla  polecam ser halloumi :)  jest genialny zarówno w szaszłykach, jak i jako dodatek do warzyw lub mięs.
Świadczymy usługi stolarskie (Warszawa) w pełnym zakresie i najwyższej jakości.

Zgłoś nadużycie #33 28 kwietnia 2017, 23:14

Priscilla Stoję na zmywaku
Do grilla polecam pastę z suszonych pomidorów - pasuje do bagietki, mięsa i warzyw. Już zaopatrzyłam się na majówkę w Pastenę Ole! - rok temu też świetnie się sprawdziła :D

Zgłoś nadużycie #34 24 maja 2017, 8:48

Losmich Stoję na zmywaku

stolarniafolwar napisał(a)

Wszystkim smakoszom grilla  polecam ser halloumi :)  jest genialny zarówno w szaszłykach, jak i jako dodatek do warzyw lub mięs.

Nie słyszałem o tym serze? Gdzie można go znaleźć? Z góry dziękuję za wszelkie porady.
Przypominali postacie z ucieleśnionego koszmaru, brakowało im tylko aktu zgonu, aby można było ich oficjalnie uznać za zombie.

Zgłoś nadużycie #35 26 maja 2017, 14:47

Filandropires Obieram ziemniaki
nic

Zgłoś nadużycie #36 30 maja 2017, 13:25

Jonua Stoję na zmywaku
Grillowane warzywa to chyba najlepszy dodatek do mięska. Chociaż tą pastę też wypróbuję, a nóż mi się spodoba ;)

Zgłoś nadużycie #37 31 maja 2017, 15:44

galala Stoję na zmywaku
Ja wolę tzatziki. To najlepsze na grilla.