Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy robicie samodzielnie karmę dla psów?

Zgłoś nadużycie #1 5 września 2019, 11:09

zedre Podaję przyprawy
Rejestracja: Cze, 2019 Posty: 67 Podziękowania: 0
Czy ktoś jest właścicielem czworonoga?
Zastanawia mnie temat samodzielnego robienia dla niego karmy. Czy warto jest się w to bawić czy jednak lepieij bezie kupić gotową już karmę?

Zgłoś nadużycie #2 5 września 2019, 14:05

jma Podaję przyprawy
Rejestracja: Wrz, 2014 Posty: 84 Podziękowania: 0
Nie jest to takie proste bo karma powinna być dobrana pod konkretnego psa. Należy mieć na uwadze, że mniejsze rasy cechuje szybszy metabolizm, a u niektórych psów/ras zapotrzebowanie energetyczne może być nawet dwa razy większe w zależności od poziomu aktywności i stanu zdrowia. Większe rasy charakteryzują się wolniejszym metabolizmem, przy czym mają większy apetyt i wymagają odpowiedniego dopasowania składników, aby wzmocnić ich stawy oraz układ szkieletowy.

Jesli chcesz dobrze karmić swojego psa, polecam kontakt z tym sklepem: https://flogard.pl/psy/karma-dla-psa.html - powinni dobrac pełnowartościową karmę

Zgłoś nadużycie #3 26 lutego 2020, 22:48

Tymoteusz1 Podaję przyprawy
Rejestracja: Lip, 2019 Posty: 123 Podziękowania: 0
Nie wiem, czy to na pewno dobry pomysł. Mimo wszystko czuję, że w takim temacie powinniście stawiać na najbardziej sprawdzone rozwiązania, takie jak chociażby karma Wiejska Zagroda. Bez problemu znajdziecie ją w sklepie online https://www.4lapy.pl/ więc śmiało tam zaglądajcie.

Zgłoś nadużycie #4 27 lutego 2020, 10:42

Adventusxa Stoję na zmywaku
Rejestracja: Sty, 2020 Posty: 2 Podziękowania: 0

zedre napisał(a)

Czy ktoś jest właścicielem czworonoga?
Zastanawia mnie temat samodzielnego robienia dla niego karmy. Czy warto jest się w to bawić czy jednak lepieij bezie kupić gotową już karmę?


Moja matka piecze coś na bazie wątróbki - jak mi prześle przepis, to tu wrzucę.
Swoją drogą to produkcja karmy mogłaby być całkiem niezłym pomysłem na biznes. Może namówię mamę na taki interes, wynajmiemy jakiś lokal, powiesimy ładne szyldy reklamowe - na przykład na https://reklamowekonstrukcje.pl/profile-reklamowe-kaseton-tekstylny/ mogą takie zrobić - i zrobimy na tym mnóstwo $$$
Ech, marzenia ściętej głowy ;)