Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

co podać na domowej 18?

Zgłoś nadużycie #1 25 sierpnia 2011, 19:51

dzikirysz Podaję przyprawy
zaczynam powoli planować swoje 18 urodziny - a raczej samą imprezę :) będzie najbliższa rodzina, chłopak, teściowie, kilkoro najlepszych przyjaciół
zupełnie nie wiem, co podać na takim przyjęciu :( pomożecie mi? czekam na Wasze podpowiedzi i z góry dziękuję :)

Zgłoś nadużycie #2 26 sierpnia 2011, 11:40

halina52 Kuchmistrz
Jesteś taka młodziutka i już teściowie będą. Musisz postarać się jak najlepiej , żeby wypadła 18 - stka.Tort obowiązkowo , jakieś dobre ciasto. Zrobić jakieś przekąski np koreczki , które zawsze szybko znikają z półmiska. Ja na urodziny dzieci - 18 ste robiłam galaretkę z drobiu , koreczki śledziowe  itp.Jeśli chcesz jakiś przepis  napisz , prześlę Ci linki. Wybierzesz sobie coś co spodoba Ci się. Kiedy masz urodziny? Pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #3 26 sierpnia 2011, 11:59

hehe, teściowie, rodzice mojego chłopaka, ale mówię do nich tato i mamo, bardzo się kochamy :)
urodziny mam praktycznie za rok, ale moja mama mnie przyciska, żebym już wstępnie wszystko ustaliła, bo musimy powoli ustalać kosztorys, menu, ja się śmieję, że to całkiem jak małe wesele ;)
z pewnością na początek będzie mała przystawka na talerzu, następnie obiad - mięso lub ryba do wyboru + wersja wegetariańska dla mojej drugiej mamy, później tort - lekki biszkopt z bitą śmietaną i owocami, to już jest pewne
myślałam o kilku rodzajach sałatek, półmisku domowych wędlin (chłopak nie jada warzyw, samo mięsko), nadziewanych pieczarkach, jakimś śledziku... uch, chciałabym, żeby to wypadło jak najlepiej

Zgłoś nadużycie #4 26 sierpnia 2011, 22:56

Kayenn Kucharz
Ja corce na urodziny zrobilam na obiad zupke serowo cebulowa i rosol do wyboru, na drugie sajgonki i roladki z ud kuraka z pistacjami. Byly tez zimne przekaski typu koreczki, galaretka, wedlinki, salatki i oczywiscie byl tort i pyszna kawa na zimno z lodami i bita smietana.
Smacznego :) ))

Zgłoś nadużycie #5 27 sierpnia 2011, 9:37

sajgonki, to jest myśl! :D dzięki Kayenn :)

Zgłoś nadużycie #6 27 sierpnia 2011, 17:36

Kayenn Kucharz
Nie ma za co :) )) W kazdym razie sajgonki to byl strzal w dziesiatk i wszystkim bardzo smakowaly, nawet tym starszym.
Smacznego :) ))

Zgłoś nadużycie #7 28 sierpnia 2011, 8:50

ja je jadłam ostatnio ohohoho tyle czasu temu, że szok... muszę znowu pokombinować z nimi, poszukać swojego smaku

Zgłoś nadużycie #8 12 maja 2019, 9:09

slawek3327878 Stoję na zmywaku
Moim zdaniem każdy sam powinien decydować co jest najlepsze.Sam nic na pewno nie będę pisał na ten cały temat.

Zgłoś nadużycie #9 12 sierpnia 2019, 12:31

tadeusz332 Stoję na zmywaku
Niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę firmową na śniadanie, czy po prostu świętujesz domknięcie sprzedaży przy porannej lub popołudniowej herbacie, catering pozwoli na wybór kuszących opcji gastronomicznych, aby nakarmić te głodne brzuchy.
„Catering może przejąć twoje potrzeby związane z przyjęciem, pozostawiając Ci skupienie się na tym, co ważne - zabawianiem gości.” http://blog.grandprix.catering/
I tego się trzymam, kilka imprez już przeszlo do historii, szaef zadowolony, a ja żyję na luzie.