Witaj na Forum kulinarnym Przepisy.NET

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Blog

Zgłoś nadużycie #1 20 marca 2012, 17:31

Czarna Podaję przyprawy
zaczęłam prowadzić bloga, w jaki sposób mogę go dodać do profilu?

Zgłoś nadużycie #2 28 marca 2012, 8:57

Mia Moderator
Link do bloga jest przywilejem ekspertów kulinarnych. Myślę, że też możesz nim zostać jeśli zostaniesz z nami trochę dłużej :)

Zgłoś nadużycie #3 10 marca 2017, 22:59

ptitla Stoję na zmywaku
Ale zawsze możesz podzielić sie linkiem tutaj na forum, z chęcią zobaczę tego bloga!

Zgłoś nadużycie #4 26 kwietnia 2017, 15:25

karolla41 Stoję na zmywaku
Szukacie dobrej jakości chust ? Jeśli jesteście mamą lub niedługo będziecie to koniecznie zaglądnijcie do oferty sklepu Gomama, on jest skierowana do was, Chusty natibaby możecie zamówić właśnie w tym sklepie internetowych !

Zgłoś nadużycie #5 19 maja 2017, 15:52

igotka Stoję na zmywaku
Zapraszam do siebie http://www.pieknosc-dnia.com.pl/

Zgłoś nadużycie #6 24 maja 2017, 8:47

Losmich Stoję na zmywaku
Zazdroszczę prowadzenia bloga. Można powiedzieć, że zawsze było to moim marzeniem. Tak w ogóle wiecie jak mogę je spełnić?
Przypominali postacie z ucieleśnionego koszmaru, brakowało im tylko aktu zgonu, aby można było ich oficjalnie uznać za zombie.

Zgłoś nadużycie #7 29 czerwca 2017, 8:29

Adamila021 Stoję na zmywaku
To nic trudnego takie prowadzenie bloga :) Proponuje Ci założyć konto na wordpressie czy blogspocie i zacząć pisać, dodatwać artykuły z fajnymi zdjęciami i tyle :) Nic trudnego, od razu polece Ci sposób na spieniężenie tego hobby. Sieć afilacyjna MyLead to super pomysł na zarabianie w internecie  . Jeżeli masz dobrą treść na blogu to na pewno może fajnie sobie dorobić

Zgłoś nadużycie #8 29 czerwca 2017, 13:14

marle6ka Obieram ziemniaki
Interesuje was bardzo szybka pożyczka ? Zastanawiacie się gdzie lepiej w dzisiejszych czasach się udać, do banku czy do chwilówek ? Według mnie alternatywą dla tych opcji są takie firmy jak Aasa Polska pożyczka firmowa ! Sprawdzona i rzetelna firma na rynku w Polsce, z decyzją o przyznaniu nawet do 15 min ! Bez jakichkolwiek ukrytych kosztów czy dyskrecji, bo możemy wysłać czek Giro tak, że komornik nie wie... Są atrakcyjniejsi od pożyczek chwilowych dużo lepsza oferta i mniejsze oprocentowanie ! Dzięki nim pojechałam na wymarzone wczasy w Polskie góry !